moje pasje: szydełko, haft i inne drobiazgi...
O autorze
Zakładki:
Moje inne blogi:
Mój album:
Napisz do mnie: barbarka88@poczta.onet.pl
Tu zaglądam:
Tu zaglądam również:
Ulubione:
Wszystkie prezentowane prace oraz zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa (chyba,że zaznaczę inaczej), nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.
Zakupy:
03.01.10 :) free counters darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków
RSS
wtorek, 28 grudnia 2010

...ukończone przed Świętami, ale pokazuję dopiero teraz.

Komplet biżu:

biżu

biżu

biżu

aniołki na choinkę:

aniołki

aniołek

oraz kolczyki na małych kółkach:

biżu

biżu

Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie otrzymane życzenia świąteczne, jest mi ogromnie miło. Pozdrawiam.  :)

21:24, barbarka888
Link Komentarze (5) »
piątek, 24 grudnia 2010
niedziela, 19 grudnia 2010

Kolejne zamówienie, które skończyłam dzisiaj rano, jeszcze dwa czekają na realizację.

biżu

biżu

biżu

biżu

biżu

biżu

biżu

biżu

biżu

22:51, barbarka888
Link Komentarze (4) »

Około 2 tygodni temu moja koleżanka potrzebowała broszki na prezencik dla znajomej, a że chciała mieć coś ręcznie zrobionego, to zgłosiła się do mnie. Miałam wykonać broszkę pasującą do czarnej kamizelki. Nie wiem czy mi się udało, ale koleżanka zadowolona. To najważniejsze. Zrobiłam dwie broszki do wyboru, jedną czarną, a druga ma kolor złamanej bieli wpadającej w ecri, a może to jest kolor ecri? Zdjęcia niestety nie najlepsze, robione na szybko.

broszka

broszka2

17:45, barbarka888
Link Komentarze (2) »
niedziela, 12 grudnia 2010

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój blog. Dawno mnie tu nie było, oj dawno, składają się  na to różne czynniki, których nie będę przytaczać. Wiele zaniedbałam, a może i zawiodłam niektóre osoby. Na początek pragnę publicznie przeprosić dziewczyny, które zgłosiły się do mnie w zabawie ''PODAJ DALEJ..." , które nie otrzymały ode mnie upominków do tej pory. Moniko, Reniu oraz Marzanno przepraszam Was bardzo, pisałam do Was, że wyślę upominki do końca lipca, niestety nie udało się i znów mijają kolejne miesiące, dajcie mi szansę i uzbrójcie się jeszcze w cierpliwość, upominki na pewno do Was dotrą, lecz nie podam Wam konkretnego terminu. Proszę?....

Druga sprawa to chciałam podziękować Gażyni oraz Ani za otrzymane upominki, przepraszam, że dopiero teraz, że tak długo musiałyście czekać na podziękowanie, upominki są prześliczne. Dziękuję Wam jeszcze raz!!! Jesteście Kochane!!!

Nastepna sprawa to e-maile. Niektóre pozostały bez odpowiedzi do tej pory. Postaram się w miarę możliwości odpisywać na zalegającą pocztę.

Kochane , mam nadzieję, że nie myślicie o mnie żle...

Proszę wybaczcie...

I na koniec mam nadzieję, że częściej będę pojawiać się na blogu. :)

15:25, barbarka888
Link Komentarze (2) »